preskoči na sadržaj

Osnovna škola Eugena Kumičića

Login
NAZOVI ME!

projekt e-Škole

E-Dnevnik

 
UPUTE

E-Skola

Raspored zvonjenja


RAZREDNA NASTAVA

PREDMETNA NASTAVA

Raspored sati

RASPORED SATI 
PREDMETNA NASTAVA
2018./2019.

5A 5B 5C
6A 6B 6C
7A 7B 7C
8A 8B 8C
Kalendar 2018./2019. šk. god.

Kalendar
« Rujan 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Anketa
Znate li da u našoj školi djeluje Volonterski klub Eugenijalac?




Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 5. 2010.

Ukupno: 725805
Ovaj mjesec: 4015
Ovaj tjedan: 717
Danas: 125
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Tražilica
Raspored informacija za roditelje

RASPORED INDIVIDUALNIH RAZGOVORA(INFORMACIJA) S RODITELJIMA - RAZREDNA NASTAVA

2018./2019.

NASTAVNIK

PREDMET

DAN  U TJEDNU I SAT

Nedjeljka Klement

1. A

prijepodne – srijeda 4. sat

poslijepodne – srijeda 5. sat

Žaklina Krstičević

1.B

prijepodne – utorak 3. sat

poslijepodne – srijeda 3. sat

Vesna Košutić

1.C

 

prijepodne – srijeda 3. sat

poslijepodne – srijeda 4. sat

Renata Grahovac

2.A

prijepodne – ponedjeljak 1. sat

poslijepodne – ponedjeljak 3. sat

Blaženka Marić

2.B

srijeda, 2. sat

Ljiljana Marendić

2.C

prijepodne – ponedjeljak 4. sat

poslijepodne – ponedjeljak 2. sat

Vera Menčik

3.A

srijeda 5. sat (poslijepodne)

Gordana Maroević

3.B

prijepodne – utorak 4. sat

poslijepodne – četvrtak 4. sat

Željka Novotni

3.C

prijepodne – utorak 2. sat

poslijepodne – utorak 3. sat

Mira Brezovčan

4.A

utorak 4. sat

Spomenka Bošnjak

4.B

prijepodne – utorak 3. sat

poslijepodne – ponedjeljak 4. sat

Kristina Premec

Engleski jezik

  1. i 3. r. ujutro – utorak, 3. sat
  2. i 4. r. ujutro – srijeda, 3. sat

Nataša Pohiba

Vjeronauk

  1. i 3. r. ujutro – četvrtak, 3. sat
  2. i 4. r. poslijepodne – četvrtak, 3. sat

Dora Jajić

Engleski jezik

prijepodne – 8:30 – 9:00

 

RASPORED INDIVIDUALNIH RAZGOVORA(INFORMACIJA) S RODITELJIMA - PREDMETNA NASTAVA

2018./2019.

 

NASTAVNIK

PREDMET

DAN  U TJEDNU I SAT

Radomir Šajinović

Engleski jezik

ponedjeljak, 5. sat

Darko Vencl

Informatika

ponedjeljak, 5. sat

Marijana Toplak

Hrvatski jezik

srijeda, 2. sat

Nikola Marjanović

Povijest - Geografija

četvrtak, 4. sat

Nataša Pohiba

Vjeronauk

četvrtak, 3. sat (A tjedan)

Željka Horvat

Geografija

ponedjeljak, 4. sat

Ranka Kabić

Hrvatski  jezik

ponedjeljak, 2. sat

Rajka Avirović Gaća

Kemija / priroda

petak, 3. sat

Krznarić Jasmina

Biologija-priroda

utorak, 5. sat

Sanela Jukić

Matematika

srijeda, 3. sat

Senka Kovčić

Matematika

petak, 3. sat

Tomislava Medvedović

TZK

petak, 4. sat

Snježana Cukor

Njemacki jezik

četvrtak, 2. sat

Elvira Vujčić

Hrvatski jezik

ponedjeljak, 4. sat

Ivan Drokan

Tehnička kultura

četvrtak, 7. sat

Dominik Volf

Vjeronauk

četvrtak, 5. sat

Melita Crnković

Matematika

petak, 3. sat

Đurđica Delić

Povijest

četvrtak, 2. sat

Ivana Vencl

Glazbena Kultura

četvrtak, 4. sat

Silvija Mađarić

Engleski jezik

ponedjeljak, 4. sat

Borivoje Kocić

TZK

srijeda, 6. sat

Mario Jerbić

Informatika

četvrtak, 5. sat

Zrinka Sobol

Njemački jezik

srijeda, 5. sat

Senka Petra Rončević

Likovna kultura

ponedjeljak, 4. sat

Martina Bukvić

Fizika

srijeda, 4. sat

 


 

preskoči na navigaciju