preskoči na sadržaj

Osnovna škola Eugena Kumičića

Login
NAZOVI ME!

projekt e-Škole

E-Dnevnik

 
UPUTE

E-Skola

Raspored zvonjenja


RAZREDNA NASTAVA

PREDMETNA NASTAVA

Raspored sati

RASPORED SATI 
PREDMETNA NASTAVA
2017./2018.

5A 5B 5C
6A 6B 6C
7A 7B 7C
8A 8B 8C
Kalendar 2017./2018. šk. god.

Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Anketa
Moj će školski uspjeh odgovarati uloženom naporu.





Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 5. 2010.

Ukupno: 675016
Ovaj mjesec: 4519
Ovaj tjedan: 1123
Danas: 25
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Tražilica
Raspored informacija za roditelje

RASPORED INDIVIDUALNIH RAZGOVORA(INFORMACIJA) S RODITELJIMA - RAZREDNA NASTAVA

2017./2018.

NASTAVNIK

PREDMET

DAN  U TJEDNU I SAT

Vera Menčik

2.A razred četvrtak, 5. šk. sat

Gordana Maroević

2.B razred

prijepodne - petak, 5. šk. sat
poslijepodne - četvrtak, 4. šk. sat

Željka Novotni

2.C razred

utorak, 3. šk. sat

Nedeljka Klement

4.A razred

prijepodne - petak, 3. šk. sat
poslijepodne  - petak, 5. šk. sat

Žaklina Krstičević

4.B razred

srijeda, 3. šk. sat

Vesna Košutić

4.C razred

prijepodne - ponedjeljak, 3.. šk. sat
poslijepodne - utorak,2. . šk. sat

Spomenka Bošnjak  

prijepodne - utorak, 9:35 - 10:20
poslijepodne - utorak, 14:55 - 15:40

Mira Berzovčak  

prijepodne - utorak, 10:35 - 11:20
poslijepodne - utorak, 15:45 - 16:30

Renata Grahovac  

prijepodne - srijeda, 7:45 - 8:30
poslijepodne - četvrtak, 13:55 - 14:40

Blaženka Marić

 

prijepodne - srijeda, 9:30 - 10:20
poslijepodne - srijeda, 14:55 - 15:40

Ljiljana Marendić  

prijepodne - utorak, 8:35 - 9:20
poslijepodne - utorak, 13:55 - 14:40

 

 

RASPORED INDIVIDUALNIH RAZGOVORA(INFORMACIJA) S RODITELJIMA - PREDMETNA NASTAVA

2017./2018.

 

NASTAVNIK

PREDMET

DAN  U TJEDNU I SAT

Radomir Šajinović

Engleski jezik

utorak, 9:30h

Darko Vencl

Informatika

utorak, 9:30h

Marijana Toplak

Hrvatski jezik

ponedjeljak, 10:30

Nikola Marjanović

Povjest - Geografija

utorak, 10:30h

Nataša Pohiba

Vjeronauk

srijeda, 12.15h

Željka Horvat

Geografija

srijeda, 8:35-9:20

Ranka Kabić

Hrvatski  jezik

srijeda, 10:35-11:20

Rajka Avirović Gaća

Kemija / prirodač

etvrtak, 10:35-11:20

Krznarić Jasmina

Biologija-prirodau

torak, 10:35-11:20

Sanela Jukić

Matematikap

onedjeljak,10:35-11:20

Senka Kovčić

Matematika

ponedjeljak, 9:35-10:20

Tomislava Medvedović

TZK

utorak, 3.sat., 9:35-10:20

Snježana Cukor

Njemacki jezik

utorak, 2.sat, 8:35-9:20

Elvira Vujčić

Hrvatski jezik

petak, 4.sat, 10:35-11:20

Ivan Drokan

Tehnička kultura

utorak, 13:15-13:50

Vlasta Bisitkijević

Vjeronauk

četvrtak, 9:35-10:20

Melita Crnković

Matematika

četvrtak, 11:25-12:10

Đurđica Delić

Povijest

ponedjeljak, 9:35-10:20

Ivana Vencl

Glazbena Kultura

ponedjeljak, 2.sat, 8:35-9:20

Silvija Mađarić

Engleski jezik

srijeda, 4. sat

Borivoje Kocić

TZK

utorak, 4. sat

Mario Jerbić

Informatika

utorak, 5. sat

Zrinka Sobol

Njemački jezik

ponedjeljak, 5.sat

Mirna Fedoran

Likovna kultura

srijeda, 5. sat

Brankica Safin

Priroda

ponedjeljak, 7. sat

Martina Bukvić

Fizika

srijeda, 3. sat

preskoči na navigaciju