preskoči na sadržaj

Osnovna škola Eugena Kumičića

Login
NAZOVI ME!

projekt e-Škole

E-Dnevnik

 
UPUTE

E-Skola

Raspored zvonjenja


RAZREDNA NASTAVA

PREDMETNA NASTAVA

Raspored sati

RASPORED SATI 
PREDMETNA NASTAVA
2017./2018.

5A 5B 5C
6A 6B 6C
7A 7B 7C
8A 8B 8C
Kalendar 2017./2018. šk. god.

Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Anketa
Moj će školski uspjeh odgovarati uloženom naporu.





Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 5. 2010.

Ukupno: 662980
Ovaj mjesec: 4445
Ovaj tjedan: 87
Danas: 87
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Tražilica
Raspored informacija za roditelje

 

RASPORED INDIVIDUALNIH RAZGOVORA(INFORMACIJA) S RODITELJIMA PREDMETNA NASTAVA

2015./2016.

UČITELJ

PREDMET

DAN U TJEDNU I SAT

Radomir Šajinović

engleski jezik

utorak, 4.sat

Darko Vencl

informatika

srijeda,  1.sat

Vladimir Bićanić

informatika

četvrtak,  6.sat

Željka Horvat

geografija

utorak,  2.sat

Tomislava Medvedović

TZK

petak,  3.sat

Senka Kovčić

matematika

četvrtak , 3.sat

Vlasta Bisitkiević

vjeronauk

utorak, 3.sat

Radoslavka Novaković

engleski jezik

ponedjeljak, 5.sat

Rajka Avirović Gaća

kemija, priroda

četvrtak, 2.sat

Marijana Toplak

hrvatski jezik

utorak, 4.sat

Elvira Vujčić

hrvatski jezik

ponedjeljak, 4.sat

Sanela Jukić

matematika

četvrtak, 4.sat

Dragana Dropulja

njemački jezik

srijeda, 2.sat

Snježana Cukor

njemački jezik

ponedjeljak, 5.sat

Ranka Kabić

hrvatski jezik

utorak, 4.sat

Đurđica Delić

povijest

ponedjeljak, 5.sat

Borivoje Kocić

TZK

četvrtak, 4.sat

Nikola Marjanović

povijest, geografija

utorak, 3.sat

Jasmina Krznarić

biologija, priroda

utorak, 3.sat

Silvija Mađarić

engleski jezik

četvrtak, 7.sat

Petar Dudjak

fizika

petak, 3.sat

Ivana Strupar

hrvatski jezik

petak, 2.sat

Anja Brabec

likovna kultura

srijeda, 7.sat

Brankica Safin

priroda

četvrtak, 3.sat

Kata Radović

matematika

utorak,  4.sat

Nataša Pohiba

vjeronauk

utorak, 3.sat

Ivana Vencl

glazbena kultura

četvrtak, 4.sat

Ana krešimira Vuleta

vjeronauk

ponedjeljak, 4.sat

Ivan Drokan

tehnička kultura

utorak,7.sat

 

preskoči na navigaciju