preskoči na sadržaj

Osnovna škola Eugena Kumičića

Login
NAZOVI ME!

projekt e-Škole

E-Dnevnik

 
UPUTE

E-Skola

Raspored zvonjenja


RAZREDNA NASTAVA

PREDMETNA NASTAVA

Raspored sati

RASPORED SATI 
PREDMETNA NASTAVA
2017./2018.

5A 5B 5C
6A 6B 6C
7A 7B 7C
8A 8B 8C
Kalendar 2017./2018. šk. god.

Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Anketa
Moj će školski uspjeh odgovarati uloženom naporu.





Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 5. 2010.

Ukupno: 674991
Ovaj mjesec: 4494
Ovaj tjedan: 1098
Danas: 130
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Tražilica
Slobodne aktivnosti

PLAN RADA SLOBODNIH AKTIVNOSTI

u šk. 2017./2018. godini

SLOBODNE AKTIVNOSTI-razredna nastava  
AKTINOST BROJ SATI VODITELJ  
UČENIKA TJEDNO
Raspjevani mališani 20 1 Renata Grahovac srijeda 5.sat prije  podne,četvrtak 5.sat poslijepodne 
mali zbor
Uhvati ritam 9 1 Blaženka Marić PONEDJELJAK 5. SAT
plesna skupina
Paleta 9 1 Ljiljana Marendić ČETVRTAK 5. SAT
likovna igraonica
Ispred zastora 15 1 Vera Menčik PETAK 5. SAT
plesno-scenska skupina
Glazbeno likovna maštaonica 16 1 Gordana Maroević ČETVRTAK 4. SAT
Glazbeno likovna maštaonica 16 2 Dora Jajić 6. SAT 0. SAT UTORAK/SRIJEDA
Prvi pljesak 10 1 Željka Novotni ČETVRTAK 5. SAT I PETAK 5. SAT(POSLJEPODNE)
scenska skupina
Čuvari tradicije 10 1 Željka Novotni PETAK 5. SAT POSLJEPODNE
zadruga
Kolo 16 1 Mira Brezovčan UTORAK 5. SAT
folklorna skupina
Pirueta 12 1 Spomenka Bošnjak SRIJEDA 5. SAT
plesna skupina
Glazbena igraonica 19 1 Nedeljka Klement UTORAK 0. SAT DRUGA SMJENA I PETAK 5. SAT PRVA SMJENA
Spretne ručice 14 1 Žaklina Krstičević SRIJEDA 5. SAT
Eko 20 1 Vesna Košutić PONEDJELJAK 0. SAT POSLJEPODNE I PONEDJELJAK 6. SAT PRIJEPODNE
ekološka skupina
Cvrkutići – mali zbor 11 1 Gabriela Baketa  petak 5.sat
PŠ Josipovo
„Limaći i zagići“ dramsko-recitatorska sk. 15 1 Elica Prebeg srijeda 5. SAT
1.i 2.razred  PŠ Bakić
Plastično je fantastično 5 1 Marija Miljković utorak 5.sat
1.i 3.razed  PŠ Vaška
Mali znanstvenici 11 1 Marinela Zrinščak Begovac ČETVRTAK 5.SAT
2.,3. 4.razred PŠ Novaki
Spretni prstići 12 1 Jasna Kizivat srijeda  5.sat
1.i 4.razred  PŠ G.Miholjac
Humane vrednote 8 1 Anita Jančić Rulj petak 5.sat
2.i 3.razred  PŠ G.Miholjac
Čuvari prirode - Eko skupina  2.i 4. razred PŠ Vaška 8 1 Andrea Medved ponedjeljak 5.sat
Složne ručice -likovna radionica 12 1 Biljana Jelenčić UTORAK 5.sat
1.i 3.razred PŠ Bakić



preskoči na navigaciju