Školsko športsko društvo ''SLATINA''
K R O S - OSNOVNIH ŠKOLA
Autor: Darko Vencl, 13. 4. 2015.

U četvrtak, 09.04.2015. godine na terenima Osnovne škole Eugena Kumičića - Slatina  održano je županijsko natjecanje u KROSU. Nastupilo je 11 osnovnih škola s područja  Virovitičko-podravske županije koje su se natjecale u 6 kategorija i to:

MLAĐE DJEVOJČICE   5-6 RAZREDI

EKIPNO                                                        POJEDINAČNO

ŠSD  " Slatina "  Slatina                      1. Ivana  Kirin  Sokol (p)

ŠSD  " Sokol " Pitomača                     2. Mate  Klement – Slatina (sl)

ŠSD " IBM " Virovitica                         3. Patricija Brdarić- Slatina (sl)

MLAĐI   DJEČACI       5-6 RAZREDI

EKIPNO                                                        POJEDINAČNO

1. ŠSD "  IBM"  Virovitica                                   1. Marin  Zdelar  - Slatina (sl)

2. ŠSD  "  Sokol " Pitomača                                 2. Antonio Tumpić- Ibm ( vt)

3. ŠSD  " Slatina " Slatina                         3. Leo  Jakupev   - Sokol (p)

DJEVOJČICE           7-8   RAZREDI

EKIPNO                                                        POJEDINAČNO

ŠSD   " Ibm " Virovitica                               1. Paula Rakijašić– Sokol (p)

ŠSD  " Slatina " Slatina                               2. Maja Bijuk – Ibm (vt)

ŠSD  " Sokol " Pitomača                             3. Magdalena Bilić – Slatina (sl)

DJEČACI                    7-8  RAZREDI

EKIPNO                                                        POJEDINAČNO

ŠSD  " Sokol " Pitomača                            1. Sebastijan Herceg – Slatina (sl)

ŠSD " Ibm " Virovitica                                2. Davor  Sinjaković – IBM (vt)

ŠSD  " Slatina " Slatina                              3. Karlo Šulentić – IBM (vt)

ŠSD "IBM" u kategoriji djevojčica i  ŠSD " Sokol"  u  kategoriji  dječaka  plasirali su se na završno natjecanje u krosu koje će se održati 19 i 20.04.2015. u Krapinskim toplicama.

Pehare i medalje za sve kategoriji uručila  je ravnateljica OŠ "Eugena Kumičića" gospođa Božica Majhen.

Ekipno :  Prvoplasirane ekipe u kategoriji djevojčica 5-6 razredi

Pojedinačno : prvoplasirane  u kategoriji djevojčica  5-6 razredi

Matea  Klement  -   Ivana Kirin  - Patricija Brdarić

( Slatina )              ( Sokol )            ( Slatina )

Ekipno : prvoplasirane  ekipe   u kategoriji dječaka  5-6 razredi

Pojedinačno : prvoplasirani u kategoriji dječaka 5-6 razredi

Antonio  Tumpić   -  Marin Zdelar  -  Leo  Jakupec

( IBM)                     ( Slatina )               (Sokol)

Ekipno : Prvoplasirane ekipe  u kategoriji djevojčica  7-8 razredi

Pojedinačno : prvoplasirane  u kategoriji djevojčica 7-8 razredi

Maja  Bijuk  - Paula Rakijašić  - Magdalena Bilić

( Ibm)             ( Sokol )             ( Slatina )

Ekipno : prvoplasirane ekipe u kategoriji dječaka 7-8 razredi

Pojedinačno : prvoplasirani u kategoriji dječaka 7-8 razredi

Davor Sinjaković -Sebastijan Herceg -Karlo Šulentić

( Ibm)                ( Slatina )                 ( Ibm )

Ekipa ŠŠD Slatina s voditeljima.

Izvor: Borivoje Kocić i Tomislava Medvedović, učitelji TZK