preskoči na sadržaj

Osnovna škola Eugena Kumičića

Login
NAZOVI ME!

projekt e-Škole

E-Dnevnik

 
UPUTE

E-Skola

Raspored zvonjenja


RAZREDNA NASTAVA

PREDMETNA NASTAVA

Raspored sati

RASPORED SATI 
PREDMETNA NASTAVA
2018./2019.

5A 5B 5C
6A 6B 6C
7A 7B 7C
8A 8B 8C
Kalendar 2018./2019. šk. god.

Kalendar
« Rujan 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Anketa
Znate li da u našoj školi djeluje Volonterski klub Eugenijalac?




Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 5. 2010.

Ukupno: 725805
Ovaj mjesec: 4015
Ovaj tjedan: 717
Danas: 125
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Oni su najbolji od najboljih u svojim školama: Doznajte tko su „najbolji učenici“ svih osnovnih i srednjih škola Virovitičko-podravske županije
Autor: Darko Vencl, 11. 6. 2018.

Na manifestaciji „Zbogom školo do jeseni“, koja je održana u Sportskoj dvorani Tehničke škole Virovitica, proglašeni su i najbolji učenici svake osnovne i srednje škole Virovitičko-podravske županije. Njima i njihovim ravnateljima, čestitali su virovitičko-podravski župan Igor Andrović, njegovi zamjenici Marijo Klement i Darko Žužak, te pročelnica Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, sport i tehničku kulturu VPŽ Vesna Šerepac. Doznajte tko su najbolji od najboljih, tko je ponos svoje škole.

Čestitamo Dominiku Kizivatu najboljem učeniku naše škole!


Glazbena škola Jan Vlašimsky Virovitica – Marko Siladić i Renato Mlinarić
OŠ Antun Gustav Matoš Čačinci – Sara Grubišić
OŠ „Davorin Trstenjak“, Čađavica – Tamara Zdelar
OŠ Ivan Goran Kovačić Gornje Bazje – Ana Njegić
OŠ Gradina – Marko Podnar
OŠ Mikleuš – Karla-Marija Mojzeš
OŠ Vladimir Nazor Nova Bukovica – David Dujak
OŠ Ivana Brlić-Mažuranić Orahovica – Mirna Ambroš
OŠ Petar Preradović Pitomača – Ema Lovreković
OŠ Ivan Goran Kovačić Zdenci – Mislav Premužić
OŠ Eugen Kumičić Slatina – Dominik Kizivat
OŠ Josip Kozarac Slatina – Elena Bićanić
OŠ Suhopolje – Klaudio Čimin
OŠ August Cesarec Špišić Bukovica – Valentina Sabolić
OŠ Ivana Brlić-Mažuranić Virovitica – Niko Zečević
Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Virovitica – Filip Hećimović
OŠ Vladimir Nazor Virovitica – Ena Dvojak
OŠ Voćin – Marijan Đuzel
Glazbena škola Milka Kelemena Slatina – Antonia Leko
SŠ „Stjepan Ivšić“ Orahovica – Sara Kolar i Ines Milak
SŠ Stjepan Sulimanac Pitomača – Marko Bazijanec i Tena Markovinović
SŠ Marko Marulić Slatina – Gordana Borotić
Industrijsko-obrtničke škole Slatina – Miroslav Main
Gimnazija Petar Preradović Virovitica – Davor Tarbuk
Industrijsko-obrtničke škole Virovitica – Tomas Bušetinčan i Lucija Kapraljević
Strukovna škola Virovitica – David Skrbin i Sara Matić
Tehnička škola Virovitica – Nikolina Pavlović
Katolička klasična gimnazije s pravom javnosti u Virovitici – Filip Gregurec
Učenički dom Virovitica – Sara Vujić Ferčić.

Osim toga, nagrađeni su i prvaci Hrvatske u atletici i rukometu, sportaši Osnovne škole Ivana Brlić Mažuranić iz Virovitice. (www.vpz.hr, Fotografije: Kristijan Toplak)



Izvor: Božica Majhen, ravnateljica


[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju