preskoči na sadržaj

Osnovna škola Eugena Kumičića

Login
NAZOVI ME!

projekt e-Škole

E-Dnevnik

 
UPUTE

E-Skola

Raspored zvonjenja


RAZREDNA NASTAVA

PREDMETNA NASTAVA

Raspored sati

RASPORED SATI 
PREDMETNA NASTAVA
2017./2018.

5A 5B 5C
6A 6B 6C
7A 7B 7C
8A 8B 8C
Kalendar 2017./2018. šk. god.

Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Anketa
Moj će školski uspjeh odgovarati uloženom naporu.





Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 5. 2010.

Ukupno: 662226
Ovaj mjesec: 3691
Ovaj tjedan: 804
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Jakišić, Gvojić i Živko zlatni na Županijskom natjecanju u atletici za 7-8 razrede
Autor: Darko Vencl, 12. 4. 2017.

U utorak 11.04.2017. godine održano je županijsko natjecanje u ATLETICI U KATEGORIJI DJEVOJČICA I DJEČAKA 7-8 RAZREDI. Prvenstvo je održano na terenima bivše vojarne u Virovitici i sportskoj dvorani Pitomača.


REZULTATI

100  M

DJEVOJČICE                                               DJEČACI

Mate  Meretaj-Mladost (vt)      13,17   1. Josip Štukar-Sokol               12,37
Matea Kožić -Slatina             14,25   2. Bojan Bojović -Ibm (vt)       12,39
Petra Posenjak -Sokol              14,32   3. Alen  Đurđevič-Mladost (vt) 12,44

 

300  M

DJEVOJČICE                                               DJEČACI

Leonora Šogorić -Ibm(vt)         49,38   1. Antonio Tumpić-Ibm(vt)      40,21
Ivana Kirin -Sokol                   50,09   2. Josip Pintarić- Sokol            43,63
Sara  Orban-Slatina                 52,31   3. Marin Zdelar-Slatina         45,02

           

600  M                                                   800   M

DJEVOJČICE                                               DJEČACI

Ema Borković-Mladost(vt)  1.58,90     1. David Jakšić-Slatina           2.20,06
Marta Maslač-Ibm(vt)         2.04,06     2. Erik Erdelji-Sokol                2.34,12
Lorena Mihaljević-Slatina  2.14,73      3. Luka Černeli-Ibm                 2.40,20

 

SKOK U DALJ

            DJEVOJČICE                                               DJEČACI

Sandra Greguraš -Sokol           4,17     1. Tin Arapinac- Sokol             5,37
Karmen Potrata - Mladost(vt)   3,43      2. Ronald Jagica-Vihor            5.20
Karla Borbaš-Slatina             3,42        3. Marko Baković -Ibm            4,72

                                                          

SKOK U VIS

            DJEVOJČICE                                               DJEČACI

Lucija Vargović-Ibm               135       1. Nenad Gvojić- Slatina        155
Anja Brkić – Sokol                  130      2  Marko Aragović-Sokol         145
Antonela Čibarić -Mladost (vt) 125       3. Šefko Ganić-Ibm                  145

 

BACANJE KUGLE

            DJEVOJČICE                                               DJEČACI

Doroteja  Erhatić_Sokol           8,63     1. Tomislav Živko-Slatina      10,89
Andoniky Mandić-Mladost       8,47     2.  Leon Brkić -Sokol                 9,67    
Marija Medved – Ibm              7,80     3.  Tomislav Fučkar-Mladost      9,48

 

                                   

BACANJE  VORTEKSA

            DJEVOJČICE                                               DJEČACI

Helena  Veličan-Sokol           46,72     1. Leon Dujmović- Ibm            61,50
Mateja  Klement – Slatina    43,15       2. Matej Babić- Sokol              59,00
Iva Kajić – Ibm                   42,56       3. Marko Đeri - Mladost 58,61  

 

ŠTAFETA   100,200,300,400 m

            DJEVOJČICE                                               DJEČACI

ŠŠD  IBM                    2.49,52            1. ŠŠD – IBM -VT.                  2.25,69
ŠŠD  SOKOL              2.51,75             2. ŠŠD – SOKOL                     2.27,77
ŠŠD MLADOST (vt)   2.56,03              3. ŠŠD-  SLATINA                 2,34,43

 

ZAVRŠNA  TABLICA

            DJEVOJČICE                                               DJEČACI

ŠSD –SOKOL-Pitomača            27   bod.    1. ŠSD-SOKOL-Pit.         45 bod.
ŠSD – IBM-Virovitica                 25   bod.    2.ŠSD- IBM -Virovitica     42  bod.
ŠSD-  MLADOST  -Virovitica     22   bod.    3. ŠSD- SLATINA- Sl.       33,5  bod.
ŠSD-  SLATINA  - Slatina           16   bod.    4. ŠSD-MLADOST (vt) .   28 bod.

           

Za ekipu djevojčica su nastupile: Matea Kožić,Sara Orban, Lorena Mihaljević, Kleopatra Novoselec, Mirta Tomšić, Matea Klement, Mia Čalić, Kristina Tonc, Karla Borbaš i Sara Herceg

Za ekipu dječaka su nastupili: Luka jurišić, Marin Zdelar, David Jakišić, Tomislav Živko, Ivo Jukić, Karlo Kajzer, Mateo Tomeković, Nenad Gvojić, Robert Marinković, Marin Tokić i Gabrijel Jurišić.

Ekipe su vodili učitelji Tomislava Medvedović i Borivoje Kocić.



Izvor: Borivoje Kocić, Učitelj TZK


[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju