preskoči na sadržaj

Osnovna škola Eugena Kumičića

Login
NAZOVI ME!

projekt e-Škole

E-Dnevnik

 
UPUTE

E-Skola

Raspored zvonjenja


RAZREDNA NASTAVA

PREDMETNA NASTAVA

Raspored sati

RASPORED SATI 
PREDMETNA NASTAVA
2017./2018.

5A 5B 5C
6A 6B 6C
7A 7B 7C
8A 8B 8C
Kalendar 2017./2018. šk. god.

Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Anketa
Moj će školski uspjeh odgovarati uloženom naporu.





Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 5. 2010.

Ukupno: 662226
Ovaj mjesec: 3691
Ovaj tjedan: 804
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Odbojka - djevojčice
Autor: Darko Vencl, 22. 3. 2017.

U utorak, 21.03.2017. odigrano je Gradini Županijsko prvenstvo Školskih športskih društava osnovnih škola u odbojci za DJEVOJČICE. Domaćin natjecanja bilo ŠSD "Gradina" iz Gradina.


REZULTATI

             A  grupa                                                        B  grupa

 Iskra (v)  -    Gradina             0 : 2                 Slatina (sl)  - Bilogora            2 : 0

 Sokol (p)  -   Iskra /v)             2 : 0                 Junior (sl)  - Slatina (sl)         2 : 0

 Gradina  -  Sokol (p)              0 : 2                 Bilogora (šb)-Junior (sl)         0 : 2

                                        za  3. mjesto

                        Gradina (g)     -           Slatina (sl)       0 : 2

                                    za 1. mjesto

                        Sokol (Pitomača ) -     Junior ( Slatina )    1 : 2                           

                        KONAČNI POREDAK

1. Junior - Slatina
2. Sokol  – Pitomača
3. Slatina - Slatina
4. Gradina - Gradina
5. Iskra – Voćin
6. Bilogora – Š. Bukovica

Za ekipu Slatine nastupile su:

1. MATEA KLEMENT                       8B

2. NIVES HALUŽAN                         8C

3. SARA ORBAN                               8C

4. LANA TUŠEK                                 8A

5. MATEA KOŽIĆ                              8A

6. LEA BUDIMIR                               7C

7. KLEOPATRA NOVOSELEC           7A

8. KARLA BORBAŠ                           7A

9. ANJA BENEŠ                                 7A

10. MIJA ČALIĆ                                 7A

11. EMA ČAPO                                 7A

12. MIRTA TOMŠIĆ                          7A

13. ARBESA RUŠITI                         7A





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju