preskoči na sadržaj

Osnovna škola Eugena Kumičića

Login
NAZOVI ME!

projekt e-Škole

E-Dnevnik

 
UPUTE

E-Skola

Raspored zvonjenja


RAZREDNA NASTAVA

PREDMETNA NASTAVA

Raspored sati

RASPORED SATI 
PREDMETNA NASTAVA
2016./2017.

5A 5B 5C
6A 6B 6C
7A 7B 7C
8A 8B 8C

 

Kalendar 2016./2017 šk. god.

Kalendar
« Srpanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Anketa
Moj će školski uspjeh odgovarati uloženom naporu.





Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 5. 2010.

Ukupno: 654470
Ovaj mjesec: 1969
Ovaj tjedan: 629
Danas: 28
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Županijsko prvenstvo Školskih športskih društava osnovnih škola u ODBOJCI ZA DJEČAKE
Autor: Darko Vencl, 15. 3. 2017.

U utorak 14.03.2017. odigrano je  Slatini  županijsko prvenstvo Školskih športskih društava osnovnih škola u ODBOJCI ZA DJEČAKE. Domaćin natjecanja bilo  ŠŠD "Slatina" iz Slatine.


REZULTATI

1.Bilogora (šb)   -           Junior (sl)        0  :  2    ( 10:25-23:25)

2.Slatina (sl)       -           Baqua (nb)      0  :  2    ( 21:25-22:25)

3.Junior(sl)         -           Baqua (nb)      1  :  2    ( 13:25-25:20 – 10:15)

4.Bilogora(šb)    -           Slatina (sl)       0  :  2    (  4:25- 12 ;25)

5.Slatina (sl)       -           Junior (sl)        2  :  0    ( 25:21-25:12)

6.Baqua (nb)      -           Bilogora (šb)    2  :  0    ( 25:11;25:11)

 

KONAČNI POREDAK

  1. ŠŠD BAQUA - OŠ   V. Nazora –  Nova Bukovica           6 
  2. ŠSD Slatina  - OŠ. E. Kumičića – Slatina                     4
  3. ŠŠD Junior – OŠ Josipa Kozarca – Slatina                       2
  4. ŠŠD Bilogora -OŠ Augusta Cesarca - Špišić Bukovica       0

 

Za ekipu Slatine su nastupili :

1. ŠOKAC LUKA

2. ZDELAR MARIN

3. RASTIJA MARKO

4. BOGATI DORIJAN

5. BOGATI DOMINIK

6. ŽIVKO TOMISLAV

7. NIKOLAUS TONI

8. KOVAČEC FILIP

9. KOVAČEVIĆ ANTONIJO

10. JURAK IVAN

11. TUŠEK TIN

12. GVOJIĆ NENAD



Izvor: Borivoje Kocić, voditelj ŠŠD


[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju