preskoči na sadržaj

Osnovna škola Eugena Kumičića

Login
projekt e-Škole

 

E-Dnevnik

 
UPUTE

E-Skola

Raspored zvonjenja


RAZREDNA NASTAVA

PREDMETNA NASTAVA

Raspored sati

RASPORED SATI 
PREDMETNA NASTAVA
2019./2020.

5A 5B 5C
6A 6B 6C 6D
7A 7B 7C
8A 8B 8C
Kalendar 2021./2022. šk. god.

 

Kalendar
« Prosinac 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Anketa
Smatram da daroviti učenici u našoj školi imaju dovoljno prilika za napredak i osobni izraz.





Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 5. 2010.

Ukupno: 917562
Ovaj mjesec: 361
Ovaj tjedan: 638
Danas: 88
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Tražilica
Kutak za roditelje - Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Informativni razgovori
Autor: Nataša Valinčić, 19. 9. 2016.

RASPORED INDIVIDUALNIH RAZGOVORA(INFORMACIJA) S RODITELJIMA

PREDMETNA NASTAVA – školska 2016./2017. godina

 

NASTAVNIK               PREDMET                  DAN U TJEDNU I SAT

Radomir Šajinović       engleski jezik                   Četvrtak, 9:35h

Darko Vencl                 informatika                     Srijeda, 12:15h

Vladimir Bićanić           informatika                   Četvrtak, 14:00h

Željka Horvat               geografija                       Srijeda, 9:35h

Tomislava Medvedović    TZK                         Ponedjeljak, 8:35h

Senka Kovčić           matematika                       Četvrtak, 9:35h

Vlasta Bisitkiević         vjeronauk                    Srijeda, 10:35h            

Silvija Mađarić           engleski jezik            Ponedjeljak, 12:15h

Rajka Avirović Gaća    kemija, priroda              Utorak, 10:35h

Ivana Strupar             hrvatski jezik                  Četvrtak, 9:35h

Elvira Vujčić             hrvatski jezik                  Četvrtak, 11:30h

Sanela Jukić              matematika                      Utorak, 11:30h

Ivana  Medved              njemački jezik             Srijeda, 13:05h

Snježana Cukor         njemački jezik                   Petak, 10:35h

Ranka Kabić            hrvatski jezik                   Ponedjeljak, 11:25h

Đurđica Delić                 povijest                       Ponedjeljak, 10:35h

Borivoje Kocić                 TZK                          Ponedjeljak, 9:35h

Nikola Marjanović          povijest, geografija           Srijeda, 11:25h

Jasmina Krznarić         biologija, priroda                 Srijeda, 9:35h

Martina Bukvić                   fizika                        Srijeda, 10:35h

Mirna Fedoran             likovna kultura                 Četvrtak, 10:30h

Brankica Safin                    priroda                 Ponedjeljak, 14:00h

Kata Radović                 matematika               Ponedjeljak, 12:15h

Ivana Vencl             glazbena kultura                 Četvrtak, 6.sat

Ivan Drokan             tehnička kultura                 Četvrtak, 10:35h

 

 






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju