preskoči na sadržaj

Osnovna škola Eugena Kumičića

Login
projekt e-Škole

 

E-Dnevnik

 
UPUTE

E-Skola

Raspored zvonjenja


RAZREDNA NASTAVA

PREDMETNA NASTAVA

Raspored sati

RASPORED SATI 
PREDMETNA NASTAVA
2019./2020.

5A 5B 5C
6A 6B 6C
7A 7B 7C
8A 8B 8C
Kalendar 2019./2020. šk. god.

Kalendar
« Kolovoz 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Anketa
Znate li da u našoj školi djeluje Volonterski klub Eugenijalac?




Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 5. 2010.

Ukupno: 834732
Ovaj mjesec: 561
Ovaj tjedan: 231
Danas: 34
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Eugenijalci Oskarovci
Autor: Nataša Valinčić, 26. 6. 2020.

Danas smo, sada već tradicionalno posljedni dan nastavne godine, održali manifestaciju Eugenijalci Oskarovci. Podjela priznanja, pohvalnica, zahvalnica i povelja najboljima. Nagradili smo najučenike po razrednim odjelima, učenike koji su pohađali nastavu bez izostanaka te nagradili najsportaša, najsportašicu, učenicu koja je promicala mir, toleranciju i nenasilje, najzadrugarku i najučenicu škole. 


Pozdravljajući okupljene učenike, njihove razrednike i roditelje, ravnateljica škole Božica Majhen rezimirala je ovu školsku godinu, koju je nazvala vrlo neobičnom te izrazila nadu da se takva više neće ponoviti:

– Bez obzira na sve poteškoće na koje smo nailazili, mislim da smo se dobro snašli, naučili smo rješavati probleme kako su nailazili, u početku primjene škole na daljinu bilo je određenih problema, ali sve smo ih riješili i sami sebi dokazali da se znamo snaći u novonastalim situacijama, a to je jako važna vještina u daljnjem obrazovanju i životu.

Svečanost je obilježila promocija školske himne "Eugenijalna škola", za koju su tekst napisale učenice Lana Brdarić i Tara Djokić, autorica glazbe je vanjska suradnica škole Tamara Dorić, a aranžmana i glazbe Miloš Cvjetković, učitelj glazbe u GŠ Milka Kelemena. Himnu su prvi put izveli Raspjevani mališani, učenici 3.a razreda, pod ravnanjem učiteljice Renate Grahovac.

 

Povelje za unaprjeđenje rada škole u ovoj školskoj godini dobilo je i devet učitelja koji su bili mentori učenicima na državnim natjecanjima i smotrama, šest učitelja koji su napredovali u struci i dobili nagradu MZO-a za 510 najboljih učitelja za prethodnu školsku godinu te 14 učitelja koji su sudjelovali u projektima na državnoj i međunarodnoj razini, a čiji su rezultati utjecali na poboljšanje kvalitete rada škole u školskoj godini 2019./2020.

Laureati učitelji

 UČITELJIMA SE DODJELJUJE POVELJA ZA UNAPREĐENJE RADA ŠKOLE U ŠK.G.2029./2020.

  1. KRITERIJ  -  UČITELJI KOJI SI BILI MENTORI UČENICIMA NA DRŽAVNIM NATJECANJIMA I SMOTRAMA

RENATA GRAHOVAC – DABAR

SANELA JUKIĆ – DABAR, HRVATSKA MATEMATIČKA OLIMPIJADA, OWLYPIA – MEĐUNARODNO NATJECANJE U INTELEKTUALNOM IZAZOVU

MELITA CRNKOVIĆ - DABAR

SILVIJA MAĐARIĆ – HIPPO COMPETITION

KRISTINA PREMEC – HIPPO COMPETITION

IVA VILČEK – HIPPO COMPETITION

TOMISLAVA MEDVEDOVIĆ – BADMINTON  DJEVOJČICE

BORIVOJE KOCIĆ – BADMINTON DJEČACI

RAJKA AVIROVIĆ GAĆA – NAJLJEPŠI ŠKOLSKI VRT

  1. KRITERIJ –  UČITELJI KOJI SU NAPREDOVALI U STRUCI I DOBILI NAGRADU MZO za 510 najboljih učitelja za šk.g.2018./ 2019.

SANELA JUKIĆ, RAJKA AVIROVIĆ GAĆA, SILVIJA MAĐARIĆ, RENATA GRAHOVAC, PATRICIJA KARAMAN, BOŽICA MAJHEN

NAJUČENICI 2019./2020.

RAZRED

NAJUČENIK/CA

UČENICI KOJI NEMAJU IZOSTANKE

1.A

EMA IVIĆ

DAVID JUKIĆ

1.B

REA VIROVAC

DAVID BERKEC,

ANA HELENA GRĐAN I BORNA MEDVED

 

 

 

2.A

KIARA  MATIĆ

 

2.B

KATJA KOVČALIJA

FRAN KIZIVAT, KARLO ŠIKIĆ I LEON LAVRNIĆ VRLJIČAK

2.C

LARA JUKIĆ

 

 

 

 

3.A

KARLA VALENT

MILAN IVIĆ

3.B

MARTINA ATLIJA

NIKOLINA BREZOVIĆ

3.C

LARISA SIMIĆ

LARISA SIMIĆ

JAN HAMAČEK

 

 

 

4.A

DAVID STIPANIĆ

TIN HAMAČEK

DAVID STIPANIĆ

VALERIJA STIPIĆ

4.B

LUKA  VENCL

 

4.C

PETAR ŽIVKOVIĆ

 

 

 

 

5.A

IVANO HORVAT

 

5.B

DORA BAČANI

 

5.C

PETAR KRSTIĆ

ROBERT BAUMHOLC

 

 

 

6.A

LEONA POHIBA

MAGDALENA JOKOŠ, PATRIK RELIĆ, NIKOLINA MATOKOVIĆ

6.B

LANA ČORDAŠ

MARTINA BISTROVIĆ

6.C

TINA BRAZ

-

 

 

 

7.A

IVAN RONČEVIĆ

TOMISLAV KLEMENT

7.B

VERONIKA VILK

-

7.C

SARA ANTOLOVIĆ

 

 

 

 

8.A

LANA KOVAČEVIĆ

-

8.B

SARA CVIJANOVIĆ

 

8.C

TARA HORVAT

LUNA MANDIĆ

 

 

PODRUČNE ŠKOLE

 

 

BAKIĆ

 

 

1.R

EMA KOSTANJEVAC

 

2.R

DORA SEJKORA

MANUEL MAGDIĆ,
LEJLA MAROVIĆ

3.R

-

 

4.R

LUKA VUK

 

G. MIHOLJAC

 

 

1.R

MATEO BENEŠ

EMA FRANJKOVIĆ

3.R

LEA RADOČAJ

 

4.R

KARLA HORVAT

ROMINA RELIĆ

JOSIPOVO

 

 

1.R

MATEO LEŠKOVIĆ

-

2. R

FRAN ČMAREC

-

3.R

LOVRO VITOVSKI

-

4.R

DORIJAN ILNIKAR

DORIJAN ILNIKAR

NOVAKI

 

 

1.R

TEO BOŠNJAK

-

2.R

NIKA BOŠNJAK

-

4.R

LARA NIKOLAUS

LARA NIKOLAUS

VAŠKA

 

 

1.R

MARTA ŠIMATIĆ

 

2. R

-

-

3.R

 

 

4.R

IVAN ZRNO

DOROTEA DVOJAK

 

NAJSPORTAŠ

ROBERTO KASTANETI

 

NAJSPORTAŠICA

MARIJA BALOG

 

NAJZADRUGAR

MARTA GEBAJ

 

NAGRADA ZA PROMICANJE TOLERANCIJE I NENASILJA

 

 

 

KARLA MAK

 

NAJUČENICA ŠKOLE

GALA BRUNOVIĆ

 

 

 

 

 

 

 

Marija Balog i Roberto Kastaneti najbolji su sportaši škole, najzadrugarica je Marta Gebaj, nagradu za promicanje tolerancije i nenasilja dobila je učenica Karla Mak, a najbolja učenica škole je Gala Brunović. Čestitamo svima i puno uspjeha i rezultata u novoj školskoj godini!





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju