Sve što hoću, to i mogu
Autor: Nataša Valinčić, 14. 5. 2019.

9.5.2019. s početkom u 18h u dvorani Pučkog otvorenog učilišta Slatina održana je završna priredba „Sve što hoću to i mogu“ koja je tradicionalno vrhunac obilježavanja Dana naše škole. Nositelj organizacije priredbe je učiteljica Anita Jančić Rulj u suradnji sa stručnom suradnicom Melitom Schmitz, a za scenu se pobrinula učiteljica likovne kulture Dijana Juren. Simpatičan dvojac malih voditelja Lara Jukić (1.c)  i Leon Ciglar (3.a) odmah je oborio s nogu brojnu publiku, a uz svoje malo starije kolegice Anju i Leu koje su pozdravile nazočne goste: uz ravnateljicu škole Božicu Majhen, dožupana Virovitičko-podravske županije Darka Žužaka i zamjenicu slatinskog gradonačelnika Sanju Mrzljak Jovanić, ravnatelje slatinskih škola, predstavnike gradskih institucija, okupljene učenike i učitelje, roditelje, bake i djedove i sve ostale građane Slatine koji su popunili dvoranu slatinskog kina do posljednjeg mjesta. Program su realizirali učenici pod vodstvom učiteljica, a točke su bile sljedeće:

Učiteljica Ivana Vencl i zbor: Menuet;: Djeca kriju sunce

Učiteljica Vera Menčik i učenici 3.a: Sve što hoću to i mogu!

Učiteljica Ljiljana Marendić i učenici 2.c: Matematika

Učiteljica Željka Novotni i učenica 3.c Tara Djokić: Monolog

Učiteljice: Dora Jajić, Gordana Marojević i učenici 3.b: Limbo zumba

Učiteljica Marija Dedaj i učenici PŠ Novaki: Kad bi svi ljudi na svijetu