preskoči na sadržaj

Osnovna škola Eugena Kumičića

Login
NAZOVI ME!

projekt e-Škole

E-Dnevnik

 
UPUTE

E-Skola

Raspored zvonjenja


RAZREDNA NASTAVA

PREDMETNA NASTAVA

Raspored sati

RASPORED SATI 
PREDMETNA NASTAVA
2016./2017.

5A 5B 5C
6A 6B 6C
7A 7B 7C
8A 8B 8C

 

Kalendar 2016./2017 šk. god.

Kalendar
« Srpanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Anketa
Moj će školski uspjeh odgovarati uloženom naporu.





Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 5. 2010.

Ukupno: 654430
Ovaj mjesec: 1929
Ovaj tjedan: 589
Danas: 12
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
VELIKE POBJEDE UČENIKA NAŠE ŠKOLE U KROSU OSNOVNIH ŠKOLA
Autor: Darko Vencl, 7. 4. 2017.

U srijedu  05.04.2017. godine na terenima osnovne škole Eugena Kumičića - Slatina održano je županijsko natjecanje u KROSU. Nastupilo je 12 osnovnih škola s područja Virovitičko-podravske županije koje su se natjecale u 4 kategorije, tri ekipe s svojim učiteljima Tomislavom Medvedović i Borivojem Kocićem idu na DRŽAVNO NATJECANJE U KROSU.


MLAĐE DJEVOJČICE 5-6 RAZREDI

EKIPNO

  1. ŠSD "Slatina" (Sl) - Tanita Šantalab, Patricija Zlatunić, Tea Halužan i Lea Srbić
  2. ŠSD  "IBM" ( Vtc.)  Klara Crnoja, Nika Kozlinger, ,lea Kozlinger i Lana Petriš
  3. ŠSD "Sokol" (p) Sara Marović, Nives Dudašek, Maja Grahovac i Lea Crlenjak

 

MLAĐI DJEČACI 5-6 RAZREDI

EKIPNO

      1. ŠSD "Slatina" (Sl) - Benjamin Mudri, Matija Pohiba, Silvijo Mumlek i Antonijo Pipić

      2. ŠSD "Sokol" (p - )Marino Ivanović, Pavo Špiranec, Lucijano Balija i Robert Greguraš

      3. ŠSD "Bilogora" (Šb) - Ivan Komar, Mihael Štefović, Benjamin Široki

 

DJEVOJČICE 7-8 RAZREDI

EKIPNO

  1. ŠSD  "Mladost" (Vt) - Ema Borković, Matea Meretaj, Ana Blažev i Ana Culej
  2. ŠSD  "Slatina" - Lorena Mihaljević, Sara Orban, Matea Klement i Matea Kožić
  3. ŠSD  "IBM" (Vt) - Leonarda Šogorić, Lucija Vargović, Marta Maslać i Mihaela Milković

 

DJEČACI 7-8 RAZREDI

EKIPNO

  1. ŠSD  "Slatina" (Sl) - Marin Zdelar, David Jakišić, Nenad Gvojić i Luka Jurišić
  2. ŠSD " Ibm " (Vt) - Antonio Tumpić, Luka Černeli, Matko Kekez i Matej Rukavina
  3. ŠSD  "Ibm" (Orah.) - Jurica Šafar, Leo Kaltenbacher, Matija Čižić i Matej Rukavina

 

Prvo plasirane  ekipe  u svim kategorijama plasirali su  se  na ZAVRŠNO natjecanje u KROSU koje će se  održati    6.-7. 05. 2017. u  Poreču.



Izvor: Borivoje Kocić, voditelj ŠŠD


[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju