preskoči na sadržaj

Osnovna škola Eugena Kumičića

Login
projekt e-Škole

 

E-Dnevnik

 
UPUTE

E-Skola

Raspored zvonjenja


RAZREDNA NASTAVA

PREDMETNA NASTAVA

Raspored sati

RASPORED SATI 
PREDMETNA NASTAVA
2019./2020.

5A 5B 5C
6A 6B 6C 6D
7A 7B 7C
8A 8B 8C
Kalendar 2021./2022. šk. god.

 

Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Anketa
Smatram da daroviti učenici u našoj školi imaju dovoljno prilika za napredak i osobni izraz.





Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 5. 2010.

Ukupno: 911512
Ovaj mjesec: 3951
Ovaj tjedan: 1129
Danas: 48
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ŠKOLSKI KROS
Autor: Darko Vencl, 17. 9. 2021.

U našoj školi održan je školski kros povodom obilježavanja Hrvatskog olimpijskog dana, 14. 9. 2021. godine.

U krosu su sudjelovali učenici od 5. do 8. razreda, natjecanje se održalo u osam kategorija. Učenice i učenici 5. i 6. razreda trčali su dionicu od 600m, a učenice i učenici 7. i 8. razreda trčali su dionicu od 800m. Svim učenicima podijeljene su diplome.


Natjecanje su organizirali i vodili učitelji tjelesne i zdravstvene kulture Matko Vuković i Tomislava Medvedović.

Rezultati po kategorijama za prvih 6 mjesta:

5. razred učenice:                                     5. razred učenici:

    1. Mia Grđan                                               1. Niko Vujić

    2. Ema Radonić                                           2. Alex Miller

    3. Viktorija Čolak                                        3. Marko Juzva

    4. Marta Jaković                                         4. Antonijo Kolić

    5. Karla Valent                                            5. Nino Čolak

    6. Mia Jagarinec                                         6. Erik Mrva

 

6.razred učenice:                                         6.razred učenici:

     1. Petra Ivanković                                        1. Dorijan Ilinkar

     2. Ana Buček                                                 2. Petar Živković

     3. Marija Buček                                            3. Ivano Čolak

     4. Petra Skrobić                                            4. David Antolović

     5. Dorotea Dvojak                                        5. Tin Hamaček

     6. Lana Vilk                                                    6. Dorijan Dundović

 

7. razred učenice:                                              7. razred učenici:

    1. Dea Virovac                                                      1. Danijel Marošević

    2. Vanesa Boroša                                                 2. Fran Jaković

    3. Marija Rončević                                               3. Domagoj Drokan

    4. Kiara Suhi                                                          4. Karlo Drokan

    5. Antonija Miljković                                            5. Toni Podnar

    6.  Marta Černi                                                      6. Danijel Bogdan

 

8.razred učenice:                                                  8. razred učenici:

    1. Petra Zver                                                            1. Mateo Marinković

    2. Ana Kizivat                                                          2. Alen Šulentić

    3. Ana Sejkora                                                         3. Michele Angelo Vrabec

    4. Vanesa Dragić                                                     4. Filip Žurga

    5. Martina Bistrović                                               5. Patrik Gašpar

    6. Leona Pohiba                                                      6. Roko Žunec

 

Fotografije pogledajte u galeriji.



Izvor: Tomislava Medvedović, učiteljica TZK


[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju