preskoči na sadržaj

Osnovna škola Eugena Kumičića

Login
projekt e-Škole

 

E-Dnevnik

 
UPUTE

E-Skola

Raspored zvonjenja


RAZREDNA NASTAVA

PREDMETNA NASTAVA

Raspored sati

RASPORED SATI 
PREDMETNA NASTAVA
2019./2020.

5A 5B 5C
6A 6B 6C
7A 7B 7C
8A 8B 8C
Kalendar 2019./2020. šk. god.

Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Anketa
Znate li da u našoj školi djeluje Volonterski klub Eugenijalac?




Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 5. 2010.

Ukupno: 795088
Ovaj mjesec: 2808
Ovaj tjedan: 687
Danas: 82
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Kros grada Slatine
Autor: Nataša Valinčić, 27. 9. 2019.

U srijedu 25.9. je održan Kros grada Slatine na našem igralištu.  Kao i svake godine do sada članovi Atletskog kluba Slatine uspjeli su i više nego uspješno provesti ovo veliko sportsko natjecanje na kojem su na startnim linijama utrka privukli gotovo 1 000 predškolaca, osnovnoškolaca i srednjoškolaca. Pokrovitelj i ovog izdanja slatinskog krosa bila je Zajednica športskih udruga Slatina uz podršku Grada Slatine. Tako su nakon riječi dobrodošlice upućene sudionicima i gledateljima od strane ravnateljice škole Božice Majhen istima se obratili zamjenik gradonačelnika Bojan Plantak i predsjednik Zajednice športskih udruga Davor Butorac zahvalivši im što su se odazvali ovom pravom malom festivalu sporta savjetujući ih pri tome da im sport i rekreacija bez obzira na sve i dalje budu dio njihove svakodnevice kao temelj zdravog načina života.

Čestitamo svim našim učenicima na sudjelovanju i uspjehu koji su postigli!


Osim članova Atletskog kluba veliki obol organizaciji i provedbi ovog s obzirom na ogroman broj sudionika prilično složenog gotovo četverosatnog događaja dali su i volonteri, zatim mladi članovi tima Crvenog križa, učenici škole, nastavnici i voditeljica Helena Hegediš. Posla je imao i dr. Danijel Rešetar ispred tima Hitne pomoći.

Ne zaboravimo spomenuti da se ovaj kros održao povodom Hrvatskog olimpijskog dana, Europskog tjedna sporta i početka nastavne godine. Tako su i na ovom izdanju krosa svi natjecatelji trčali u bijelim majicama, simbolu olimpizma i sportskog prijateljstva. Šest prvoplasiranih u više od 20 utrka nagrađeno je majicama, a po tri prvoplasirana, naravno i medaljama.Fotografije pogledajte ovdje:

https://www.radioslatina.hr/super-utrke-obiljezile-kros-grada-slatine/#prettyPhoto

http://domovina333.blogspot.com/2019/09/fotogalerija-uspjesno-odrzan-kros-grada.html

Kompletni rezultati:

Predškolci djevojčice:
1. Dorotea Vilk
2. Tatjana Hamačak
3. Iva Randelj
4. Emili Koić
5. Ria Zupčević
6. Marija Marinković

Predškolci dječaci:
1. Filip Neralić
2. Fran Jure Majer
3. Tin Gebaj
4. Marko Šantalab
5. Mislav Dvojak
6. Mateo Kušen

Osnovne škole 1. razredi djevojčice:
1. Josipa Ljubas
2. Inna Kozjak
3. Katarina Pavlović
4. Tena Presečan
5. Lea Štampar
6. Maja Blažević

Osnovne škole 1. razredi dječaci:
1. David Šarabok
2. Matej Jaković
3. Ivano Šokec
4. Edi Radočaj
5. Niko Šokac
6. Lukas Knežević

Osnovne škole 2. razredi djevojčice;
1. Ema Varju
2. Petra Slačanac
3. Jana Hrala
4. Lena Cvijanović
5. Maja Funtek
6. Marta Šebalj

Osnovne škole 2. razredi dječaci:
1. Viggo Milaščević
2. Rene Milaščević
3. Vedran Šebijanić
4. Karlo Šikić
5. Dominik Grbac
6. Andrej Kordi

Osnovne škole 3. razredi djevojčice:
1. Stefani Oskomić
2. Matea Funtek
3. Katja Srbić
4. Mia Grđan
5. Franka Martinović
6. Karla Valent

Osnovne škole 3. razredi dječaci:
1. Marko Juzva
2. Gregor Lazić
3. Niko Vujić
4. Tomislav Miljković
5. Fran Bošnjak
6. Leon Blažević

Osnovne škole 4. razredi djevojčice:
1. Ina Pavić
2. Mirna Grgurić
3. Marta Sarta
4. Marija Buček
5. Ana Buček
6. Tara Djokić

Osnovne škole 4. razredi 4. razredi dječaci:
1. Ivano Bocor
2. Noa Srnović
3. Luka Jurlina
4. Igor Kozlinger
5. Mihael Marošević
6. Roko Ćurić

Osnovne škole 5. razredi djevojčice:
1. Tena Jurlina
2. Eva Gal
3. Mihaela Sabo
4. Ana Tropšek
5. Kiara Suhi
6. Antonija Miljković

Osnovne škole 5. razredi dječaci:
1. Domagoj Drokan
2. Luka Ivković
3. Fran Jaković
4. Danijel Marošević
5. Dario Marinović
6. Juraj Bauer

Osnovne škole 6. razredi djevojčice:
1. Ana Ivanović
2. Petra Zver
3. Ana Kizivat
4. Lucija Šokac
5. Sara Peška
6. Leona Pohiba

Osnovne škole 6. razredi dječaci:
1. Erik Tomac
2. Leonardo Nikolić
3. Jan Košćak
4. Ante Lulić
5. David Kralj
6. Karlo Martinović

Osnovne škole 7. razredi djevojčice:
1. Tea Halužan
2, Karla Mihaljević
3. Veronika Vilk
4. Melani Vilk
5. Karla Mak
6. Mariela Marinković

Osnovne škole 7. razredi dječaci:
1. Vlatko Tutić
2. Noa Jaković
3. Ivan Jadek
4. Ivan Tokić
5. Leon Tuzlak
6. David Rožanković

Osnovne škole 8. razredi djevojčice:
1. Nika Kozlinger
2. Ana Ivković
3. Lea Kozlinger
4. Dora Koprek
5. Anamaria Jokić
6. Teuta Bišćan

Osnovne škole 8. razredi dječaci:
1. Ivan Blašković
2. Leon jakšić
3. Mateo Novaković
4. Tin Cader
5. Ivan Kontić
6. Luka Matković

Srednje škole 1. i 2. razredi djevojčice:
1. Tanita Šantalab
2, Ana Čurić
3. Ivona Mijatović
4. Simona Sabljak
5. Ivana Tunić
6. Lorena Krupnicki

Srednje škole 1. i 2. razredi dječaci:
1. Kristian Ferenčak
2. Fran Bišćan
3. Ivan Mikić
4. Marko Mikić
5. Ivica Tropšek
6. Josip Suton

Srednje škole 3. i 4. razredi djevojke:
1. Terezija Som
2. Matea Klement
3. Nika Ćurić
4. Anastazija Bauer
5. Matea Kožić
6. Nikolina Krupnicki

Srednje škole 3. i 4. razredi dečki:
1. Marin Zdelar
2. Nenad Gvojić
3. Karlo Volf
4. Ivor Miklošević
5. Ivan Troha
6. Mislav Matišić

Građanstvo žene:
1. Monika Tokić
2. Ana Benko
3. Lucija Butorac
4. Mirela Prlić
5. Nikolina Benčina
6. Tomislava Medvedović

Građanstvo muškarci:
1. Danijel Dunković
2. Ivan Drokan
3. Vladimir Borbaš





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju