preskoči na sadržaj

Osnovna škola Eugena Kumičića

Login
projekt e-Škole

 

E-Dnevnik

 
UPUTE

E-Skola

Raspored zvonjenja


RAZREDNA NASTAVA

PREDMETNA NASTAVA

Raspored sati

RASPORED SATI 
PREDMETNA NASTAVA
2019./2020.

5A 5B 5C
6A 6B 6C
7A 7B 7C
8A 8B 8C
Kalendar 2019./2020. šk. god.

Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Anketa
Znate li da u našoj školi djeluje Volonterski klub Eugenijalac?




Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 5. 2010.

Ukupno: 795088
Ovaj mjesec: 2808
Ovaj tjedan: 687
Danas: 82
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Europski tjedan sporta
Autor: Nataša Valinčić, 24. 9. 2019.

Naša Škola obilježava Europski tjedan sporta sutra, srijeda,  25. rujna 2019. sudjelovanjem učenika i učenica na Krosu grada Slatine. Europski tjedan sporta održava se od 23. do 30 rujna 2019. To je inicijativa Europske komisije koja se u Hrvatskoj provodi od 2015. godine s ciljem poticanja djece i mladih na tjelesno vježbanje.

KROS GRADA SLATINE 2019.

RASPORED I VRIJEME ODRŽAVANJA UTRKA PO KATEGORIJAMA

25.9.2019.g. (srijeda)

KATEGORIJA

VRIJEME

DUŽINA

STAZE

START

Predškolski uzrast

djevojčice

15:30

100 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

Predškolski uzrast

dječaci

15:35

100 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

Podjela medalja za predškolski uzrast

15:40– 15:50

1. razredi OŠ

učenice

15:50

300 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

1. razredi OŠ

učenici

15:55

300 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

2. razredi OŠ

učenice

16:00

300 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

2. razredi OŠ

učenici

16:05

300 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

3. razredi OŠ

učenice

16:10

400 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

3. razredi OŠ

učenici

16:15

400 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

4. razredi OŠ

učenice

16:20

400 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

4. razredi OŠ

učenici

16:25

400 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

Podjela medalja od 1. do 4. razreda

 

16:30 – 16:45

5. razredi OŠ

učenice

16:50

400 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

5. razredi OŠ

učenici

17:00

400 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

6. razredi OŠ

učenice

17:10

600 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

6. razredi OŠ

učenici

17:20

600 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

7. razredi OŠ

učenice

17:30

600 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

7. razredi OŠ

učenici

17:40

800 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

8. razredi OŠ

učenice

17:50

600 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

8. razredi OŠ

učenici

18:00

800 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

1. i 2.  razredi SŠ

učenice

18:15

600 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

1. i 2.  razredi SŠ

učenici

18:25

800 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

3. i 4.  razredi SŠ

učenice

18:35

600 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

3. i 4.  razredi SŠ

učenici

18:45

800 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

Građanstvo

M i Ž

18:50

800 m

kros staza Osnovne škole Eugena Kumičića

Podjela medalja od 5.  razreda do građanstva

18:55 – 19:20

 

Svi natjecatelji trebaju pripremiti listić s napisanim imenom i prezimenom, kategorijom i vrtićem ili školom koju pohađaju

  • Na Krosu je osigurana liječnička pomoć





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju